KONST / Litografier / Färglitografi 7449196
nr 744 9196
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), Komposition, bladets mått: 64x89
Kondition: slitage, skador, (ej glas)
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:39:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
600 kr
6
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann